Diskrétní balení zboží.

Rychlé vyřízení objednávky a rychlé doručení.

Náš partner Vibrátory Dámské, Sexshop vibrátory a Anální kolíky pro muže a ženy.

Přínos vakuové pumpy pro muže na penis

Vakuové pumpy pro muže na penis mají čtyři veliké přínosy – zvětší velikost, zvýší citlivost, erekce je pevnější a zajistí erekci i při zdravotních komplikacích.

1. Větší velikost – délka a průměr

Při použití vakuové pumpy se díky podtlaku nahrne do penisu více krve a lépe se prokrví. To má za následek především prodloužení penisu. Obecně se uvádí prodloužení v rozmezí 10% až 15%. V praxi to mohou být cca 2 cm. Z 15 cm se stává 17 cm. Tato vlastnost je důležitá především při výběru pumpy – vakuový válec musí být vždy minimálně o 2 cm delší, než je délka vašeho penisu při normální erekci.

Dochází i k zvětšení průměru – tato hodnota je ovšem velmi těžce měřitelná a individuální u každého muže.

2. Zvýšení citlivosti

Celý penis (včetně žaludu, uzdičky a dalších eroticky citlivých míst) je po použití vakuové pumpy mnohem citlivější. Mnohem snadněji dosáhnete orgasmu.

3. Pevnější a tvrdší erekce

Díky podtlaku se do penisu dostane mnohem více krve než při klasické erekci. Penis je mnohem tvrdší a pevnější – ocení především ženy.

4. I při problémech

Příčin, proč nemá muž erekci, může být spousta – a v naprosté většině případů za to nemůže. Jedná se například o problémy s krevním oběhem, cukrovku, deprese, špatný psychický stav nebo věk.

Výhodou pumpy je, že zaručí erekci za každého stavu – podtlak do penisu nahrne krev == erekce. Neptá se vás na věk, psychický ani zdravotní stav.

Vakuová pumpa je tedy díky svým bonusovým účinkům vhodná jak pro zcela zdravé muže, tak i pro ty, kteří mají problémy s erekcí.

Podívejte se na konkrétní vakuové pumpy v nabídce

www.Vakuovky.cz (2020) - Vakuové pumpy pro muže i ženy - Kontaktní informace na provozovatele